pinterest

poniedziałek, 11 listopada 2013

planer

Scrapowy planer na cały rok to moim zdaniem niesamowicie wygodna rzecz. Ten robiony rok temu sprawdził się genialnie, więc powstał kolejny taki notes na nadchodzący rok. Po dokładniejszy opis zapraszam do "Na Strychu".













Użyłam:

Zestaw papierów - Grey Rainbow - Studio75 Profesjonalna bindownica Cinch II Grzbiety, sprężyny do bindowania 1 cal 1 szt. czarne  TEBA-217 nożyczki Dziurkacz ozdobny 6,3cm - koło

sobota, 9 listopada 2013

poniedziałek, 4 listopada 2013

sobota, 2 listopada 2013

jesienny minialbum i coś jeszcze

Dziś druga porcja prac dla ScrapAndMe. Zaczynam od albumu, zdjęcia powstały dawno temu, wczesną jesienią podczas spaceru w Wilanowie. Okładka z drewnianej okleiny, dawno z nią nie pracowałam ale idą święta, więc będzie okazja ;)











I na dokładkę mam scrapa z Filipem i jego ukochanym psem.




W pracach korzystałam ze wszystkich trzech kolekcji ScrapAndMe
oraz produktów 3rd Eye i 13@rts.
Fajnie się pracowało z tymi papierkami :)

Albumik zgłaszam na wyzwanie:

http://diabelskimlyn.blogspot.ch/2013/10/wyzwanie-tematyczne-drewno.html