Dziś druga porcja prac dla
ScrapAndMe. Zaczynam od albumu, zdjęcia powstały dawno temu, wczesną jesienią podczas spaceru w Wilanowie. Okładka z drewnianej okleiny, dawno z nią nie pracowałam ale idą święta, więc będzie okazja ;)
I na dokładkę mam scrapa z Filipem i jego ukochanym psem.
W pracach korzystałam ze wszystkich trzech kolekcji
ScrapAndMe
oraz produktów
3rd Eye i
13@rts.
Fajnie się pracowało z tymi papierkami :)
Albumik zgłaszam na wyzwanie: