Dostałam fantastyczne zaproszenie do
Art-Piaskownicy, moja praca została zliftowana, a ja skusiłam się i również podjęłam to wyzwanie :)
Liftujemy tego scrapa:
Zadanie okazało się być dla mnie trudnym, bo wyszła mi bardzo podobna praca, a chciałam żeby była troszkę inna, no ale jak tu dodać coś od siebie do swojej pracy? :)
Oto mój lift:
Zapraszam do zabawy!!!