pinterest

środa, 5 kwietnia 2017

hugs & kisses

Dziś przybywam z czymś specjalnym!
Dwie polskie, wspaniałe firmy scrapbookingowe wymyśliły niesamowitą akcję! W kwietniu, w ramach tej akcji będą się nawzajem promować, czegoś takiego jeszcze nie było! Te dwie firmy to Studio Forty oraz Piątek Trzynastego :) Mam ogromną przyjemność reprezentować Studio Forty!

Zaczynam od dwóch layoutów wykonanych na bazie kolekcji Kolory Miłości Piątku Trzynastego. Do zrobienia tytułów w obydwu pracach użyłam zestawu stempli  "Alphabet clear" Studio Forty.
Bardzo podoba mi się takie bezpośrednie stemplowanie napisów na layoucie! Jest to troszkę jak naklejany alfabet z nieograniczoną ilością wykorzystań. Na pracach znajdziecie też całkiem sporo naklejek obydwu firm, w tym nowe Hashtags Studio Forty, które skradły moje serce!
A teraz pora na prace. Pierwsza warstwowa - wykorzystałam tu aż cztery różne papiery z kolekcji Kolory Miłości + karty i dodatki, druga monochromatyczna - jeden papier i tylko black& white z tagami Studio Forty.
  i kilka szczegółów:

W projektach wykorzystałam produkty ze sklepu Studia Forty (do jutra jest promocja na te właśnie produkty):a z Piątku Trzynastego:3 komentarze: