pinterest

wtorek, 9 lipca 2013

ćmy

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam stemple ciem 3rd Eye wiedziałam, że muszę je mieć :) Czyż nie są przepiękne? Projekt jest inspiracją do albumowego wyzwania na Scrapujących Polkach, jest to moje wyzwanie, więc szczególnie serdecznie zapraszam Was do wzięcia w nim udziału :)


Na wykonane za pomocą mgiełek 13@rts tło nastemplowałam stemple TES-131L duża ćma  oraz TES-131 ćma pokrywając je ciemnobrązowym pudrem do embosingu.


Czarnego tuszu użyłam do nastemplowania żarówek oraz TES-135 tiulu, który fantastycznie wypełnia tło, a szarym tuszem odbite są stemple TES-078 skull border oraz kardiogram - TES-006b przez co wydają się być w głębi planu.


Całość pracy uzupełnia piękny cytat. W sumie jest to jedna z tych nielicznych moich prac, które bardzo lubię. Powędruje do wyjątkowej osoby ;)I dla wytrwałych: kółka w tle to odbite tuszem Distress Stain zakrętki od mgiełek 13@rts, a przerywane linie biegnące przez całą pracę zostały odbite za pomocą kawałka karty kredytowej tuszem pigmentowym na bazie oleju VersaFine w całkiem pokaźnej kolekcji dostępnym również w Na Strychu.


Ze sklepu 3rd Eye:
moth large TES-131L moth TES-131 cardiogramLightbulbs tulle TES-135 TES-078 skull border

Ze sklepu 13@rts:

Mgiełka kredowa - Chalk Yellow Amber Mgiełka perłowa - Violet  Mgiełka perłowa - Brown

6 komentarzy:

 1. piękne faktycznie te ćmy a calośc świetna i taka dopracowana

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak pięknie...zachwycasz!Ćmy cudowne:)Pozdrawiam serdecznie i posyłam moc uścisków w ten słoneczny lipcowy czas!
  Peninia*
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. są genialne,idealnie wpasowany tekst:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje prace są niesamowicie magiczno-intrygujące ...mogę się gapić godzinami i wyłuskiwać szczególiki. Cudo

  OdpowiedzUsuń
 5. o rany, naprawdę? w sensie, że te przerywane linie, to odbita karta bankomatowa? jejku! genialne!!! cały albumik jest przegenialny, mistrzuniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie klimaty !!

  OdpowiedzUsuń