pinterest

środa, 1 lutego 2017

luty w bujo

Witajcie! Dziś pora na parę stron z mojego lutowego bujo. Okazuje się, że to dla mnie mega wygodna forma planowania! Świetnie się sprawdza, rysuję i planuję wszystko po swojemu, na bieżąco dodaję nowe strony, rezygnuję z nieudanych układów, dodaję kolekcje, trackery, logi, listy itp.


Od początku notesu rozrysowuję kolejne miesiące, każdy miesiąc otwiera kalendarz, w którym zaznaczam tylko najważniejsze terminy i święta.


Następnie rozrysowuję tygodniówki, w lutym w układzie pionowym, zobaczymy jak się sprawdzi.


A po tygodniówkach lecą strony, które pomagają mi zapanować nad planami, wydatkami, zakupami, ale mam też takie rzeczy jak habit tracker czy sleep log (w którym zagalopowałam się nieco z rozpisywaniem godzin snu ;) ja po prostu chciałabym mieć dobę do 27).Projekty i pomysły blogowe też mam pod kontrolą ;)


Od końca notesu mam rozrysowane różne listy i kolekcje, jedną z nich jest strona z wypisanymi ważnymi uroczystościami rodzinnymi.W moim bujo korzystam z produktów Studia Forty, w tym miesiącu są to:  
Plan your month kit, "Alphabet clear" - stamp set, "Life is Sweet" - stamp set,
 
"12 miesięcy" - stamp set

A w sklepiku pojawiły się dziś nowe kity - Plan your month kit - w atrakcyjnych cenach, idealne właśnie do bujo czy plannera, polecam!


2 komentarze:

  1. No co ja mogę powiedzieć - jak zawsze, fantastycznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie, prosto, czytelnie! mnie w bujo przeraża trochę to "tworzenie" tych wszystkich tabelek. wiem ... to sama frajda, ale tego czasu zawsze tak mało! :) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń